Ieskaties mūsu ikdienā

Iedvesmojoša vide

Iedvesmojoša vide

Mēs lepojamies ar mūsu radīto vidi, kurā cilvēki izvēlas strādāt ilgtermiņā – augot kopā ar uzņēmumu, apgūstot jaunas prasmes, uzkrājot pieredzi un strauji kāpjot pa karjeras kāpnēm.

Pajautājiet ikvienam uzņēmuma darbiniekam, kas padara “Hanzas Maiznīcu” par īpašu darba vietu, un bez vilcināšanās saņemsiet atbildi – šeit pastāv atvērta, draudzīga un uz sadarbību vērsta kultūra.

Kā to saprotam? Nav nepareizu jautājumu. Mūsu durvis vienmēr ir atvērtas. Mūsu kolēģi respektē viens otru un uzklausa katra viedokli. Darbinieki tiek mudināti uz ideju un nepārtrauktu sevis un darba attīstību.

Ziemeļvalstu darba stils

Ziemeļvalstu darba stils

Hanzas Maiznīca ietilpst Zviedrijas koncerna “Lantmännen ek. för” globālajā saimē, savukārt mūsu pārstāvētie zīmoli iemieso latviskas vērtības un garšas.

Darbs atzītā starptautiskā uzņēmumā piedāvā daudzas priekšrocības, tostarp iespēju veidot karjeru arī ārpus Latvijas. Mēs esam darba devējs, kas atbilst visaugstākajām prasībām, nodrošinot darbinieku labsajūtu un drošību.

Pilnveidošanās iespējas

Pilnveidošanās iespējas

Mēs organizējam regulāras apmācības, piemēram, par līderību, uzturu vai drošību, lai darbinieki gūtu plašas zināšanas, kas var noderēt darbā un ārpus tā.

Hanzas Maiznīcas cilvēki kopīgi meklē jaunus risinājumus un pieejas arvien efektīvākam un patīkamākam darba procesam, kas sniegs gandarījumu ikdienā. Un, protams, entuziastiski, profesionāli un ambiciozi kolēģi ir vislabākā kompānija, kurā būt.

Tādi mēs esam

Vidējais darbinieka stāžs
6.2 gadi
Vidējais darbinieka vecums
40.4 gadi
Dzimumu
sadalījums
51% vīrieši
49% sievietes
Darbinieku
iecienītākā
maize
44%
Darbinieku iecienītākā maize: 44% Kuršu
56%
Darbinieku iecienītākā maize: 44% Rudzu Rikas
Suņu saimnieki
55%
Kaķu saimnieki
17%
Paši sev saimnieki
28%

Aiga

Klientu servisa un pieprasījuma plānošanas vadītāja
Šodien Aiga vada komandu, kurai pirms 6 gadiem viņa pati pievienojās kā praktikante. Tikt galā ar produkcijas pasūtījumu plānošanu Aigai palīdz kolēģu kopīgiem spēkiem radītā atmosfēra.

Helvijs

Baltijas biznesa un IT projektu attīstības vadītājs
10 gados, kas pavadīti Hanzas Maiznīcā, Helvijs ir izaudzis no mārketinga praktikanta līdz cilvēkam, kas gādā, lai “Būs labi!” vienmēr pārtaptu par “Ir labi!”. Iepazīsti darbinieku, kurš smieklus uzskata par ieteicamu komponenti problēmu risināšanā.

Didzis

Loģistikas vadītājs
Didža pareizo lēmumu būt šeit ietekmēja uzņēmuma kultūra un vienots skatījums uz darbu. Vislielāko gandarījumu viņam sniedz taustāmi rezultāti un Hanzas Maiznīcas misija.

Work with colleagues with
an appetite for more.

Ja patlaban neredzi vakanci, kas Tevi interesētu, sūti savu CV, un mēs ar Tevi sazināsimies!

Visas Lantmännen Unibake
vakances var atrast šeit

  • Tostē
  • Kuršu
  • Kungu
  • Pļavas
  • Rudzu Rikas
  • Brokastu
  • HM house brand